12 Haziran 2015 Cuma

Gebze Havalandırma Firması

İstanbul Gebze semtinde ikamet eden müşterilerin için en iyi hizmeti alabilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Uzun yıllardır havalandırma ve izolasyon hizmeti veren şirketimiz, Gebze’de yaşayan vatandaşlarımız için uzman ekip ve teknik kadrosuyla durmadan yoluna devam ediyor.

Gebze Şubemizde Neler Bulacaksınız?

İstanbul geneline yayılmış şube yapısı ile Gebze Havalandırma Firması yada Gebze Havalandırma Servisi adını kullanarak, isteklerinize ve taleplerinize en kısa zamanda cevap verebilmek adına, geniş bir kadro barındırmasıyla beraber, Gebze bölgesinde uzman iş anlayışı ve müşteri memnuniyetini hedef edindik. Yalnızca havalandırma alanında değil, tesisat ve tank izolasyonu, davlumbaz imalatı ve montajı, fan ve kanal montajı gibi çeşitli alanlarda, Gebze civarında bulunan müşterilerimizin taleplerine karşılık servis vermeyi görev edinmiş durumdayız.
 • Havalandırma sistemi montaj ve bakımı.
 • Tesisat, tank ve boruların izolasyonu.
 • Menfez yada panjur uygulaması ve satışı.
 • Davlumbaz imalatı.
 • Baca kurulumu, kanal sac kaplama işlemleri.
 • Sığınak havalandırma servisi, ücretsiz keşif.

2 yorum:

 1. havalandırma ihtiyaçlarına etkin ve ekonomik çözümler ve destek için Bim havalandırma İstanbul firması olarak tüm meslektaşları ve müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır. Bimm havalandırma firması havalandırma sisteminin kurulumunu yaptığı gibi aynı zamanda kurulu sistemlerde teknik servisi hizmeti de vermektedir. Sistemlerin düzenli ve tam performanslı çalışabilmesi için periyodik bakımlarının eksik edilmeden yapılması büyük önem arz etmektedir. Bim havalandırma hem kendi üretimi sistemleri kullanmakta hem de bunların bakımını ve montajını yapmaktadır. Firmanın yaptığı işlerle ilgili genel bilgi http://bimhavalandirma.com.tr/ adresinden detaylarıyla birlikte alınabilir.

  YanıtlaSil
 2. Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com Her Geçen Gün Gelişen Hizmet Sektörünün Her Anlamda Bizlere Hizmet Sağlıyor. Olmasından Dolayı , Artık İstediğimiz Gibi Farklı Sektörlerde, Farklı Hizmetler Veren Siteler İle İstediğimiz Gibi Evinizi Şekilde Taşıyabiliyoruz. Bunun İçin de İstediğiniz Gibi Kaliteli Bir Firma Bulmak Ve Bu Firma İle Taşınma İşlemlerinizi Yapmak Çok kolaydır.

  YanıtlaSil